Trendyol Mega Eylül Koleksiyon Paylaş Kazan 8-9-10 Eylül

Trendyol.com 8 – 9 – 10 Eylül tarihlerinde mobil uygulama favorilerim menüsü üzerinden en az 10 tane ürün seçip koleksiyonunu oluşturarak , arkadaşlarıyla paylaşan üyelere her 10 kaydedilmeye 5 TL kupon verecek. Bir kullanıcı en çok kaydedilen 4 koleksiyonundan ödül kazanabilecek.Her 10 kaydedilmeye 5 TL kazanılır. Bir kullanıcı bir koleksiyondan maksimum 25 TL, toplam 4 koleksiyonundan 100 TL kazanabilir. Kampanyanın son günü 10.09.2020 – 23:59. Kazandığınız ödüller Trendyol Cüzdanım hesabınıza iletilebilmesi için Trendyol Cüzdanım hesabınız olması gerekmektedir.

Trendyol uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaşıp ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %3’ü kadar Trendyol Para kazanabilirsin. Kampanya boyunca maksimum 100 TL kazanabilirsin
Trendyol.com tarafından yayınlanan detaylar :
Paylaş Kazan’a nasıl katılırım?
8 – 9 – 10 Eylül 2020 tarihleri arasında Trendyol.com Mobil Uygulaması üzerinden iki farklı şekilde kampanyaya katılabilirsin. 1. Yöntem Favorilerim Menüsünden Koleksiyonlarım’a girerek en az 10 ürün olması şartıyla yeni bir koleksiyon oluştur ve Paylaş butonundan arkadaşlarınla paylaş. Paylaştığın koleksiyonunu arkadaşlarının kaydetmesini sağla. 2. Yöntem ise beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında Maksimum 100 TL’ye kadar olacak şekilde ürün fiyatının %3’ü kadar Trendyol Para kazan! 2 farklı kampanyaya da katılabilirsin. Her yöntemden kampanya boyunca maksimum 100 TL kazanabilrsin.
Koleksiyon paylaşımından nasıl ödül kazanırım?
Bir kullanıcı en çok kaydedilen 4 koleksiyonundan ödül kazanabilecektir. Her 10 kaydedilmeye 5 TL kazanılır. Bir kullanıcı bir koleksiyondan maksimum 25 TL, toplamda 100 TL kazanabilir. Kampanyanın son günü 10.09.2020 – 23:59 olarak baz alınacaktır. Kazandığın ödüller Trendyol Cüzdanım hesabınıza iletilebilmesi için Trendyol Cüzdanım hesabınız kesinlikle olması gerekmektedir.
Beğendiğim ürün paylaşımlarından nasıl ödül kazanırım?
Trendyol Uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş. Paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %3’ü kadar Trendyol Para kazan. Maksimum 100 TL kazanabilirsin.
Koleksiyon paylaşımı ödülleri ne zaman iletilecek?
Ödüller 11 Eylül 2020 tarihinde Trendyol Para olarak cüzdanınıza iletilecektir.
Ürün paylaşımı ödülleri ne zaman iletilecek?
Arkadaşının satın aldığı ürünün iptal/iadesi dikkate alınarak ödüller 25 Eylül 2020 tarihinde Trendyol Para olarak cüzdanınıza iletilecektir.
  • Trendyol.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
  • Trendyol.com, katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Trendyol.com ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
  • Kampanyada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcı ödüle hak kazanamayacak olup, Trendyol.com’un yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
  • Aynı kişiye ait olduğu tespit edilen hesaplar kampanya hesaplamalarına dahil edilmeyecektir
  • Ödül Kazananlara, hediye bilgileri kampanyaya katılmış oldukları Trendyol.com’a kayıtlı mail adresleri veya kayıtlı telefon numaraları üzerinden iletilir.
  • Trendyol.com’un kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
  • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Trendyol.com’un her türlü kayıtları esas alınacaktır.
  • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
  • Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Trendyol.com tarafından yapılacaktır. Trendyol.com bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu