Üni Kampüs

Sınavsız İkinci Üniversite – Açıköğretim

2 yada 4 yıllık örgün öğretim yapan bir üniversitede okuyorsanız; tekrar üniversite sınavlarına girmeden ikinci bir bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. Bu konuda 3 üniversitenin Açıköğretimi bulunuyor :

  • Anadolu Üniversitesi
  • İstanbul Üniversitesi
  • Atatürk Üniversitesi
Neden İkinci Üniversite?
  • Hayalini kurduğunuz, ancak çeşitli sebeplerle başlayamadığınız ikinci bir bölüm okuma şansına ikinci üniversite ile sahip olabilirsiniz.
  • Üniversite sınavları ile yerleştiğiniz bölümün sizin yapınıza uygun olmadığını fark edip ikinci üniversite ile farklı bir kariyer planlayabilirsiniz.
  • Sahip olduğunuz iş ile yarınlarınız arasında bir bağlantı kuramıyorsanız ikinci üniversite ile yeni bir gelecek planlayabilirsiniz.
  • Hayatınızda her şey yolunda gitse de ilgi alanlarınız hakkında detaylara sahip olmak ve entelektüel birikiminizi artırmak için ikinci üniversiteyi tercih edebilirsiniz.
  • Örgün eğitime devam etmek için yeterli zamanınız yoksa ikinci üniversite ile açık öğretim programlarına zaman ve mekandan bağımsız olarak erişebilirsiniz.

Sınavsız İkinci Üniversite sunan üniversitelerin kayıt aşamalarına , tarihlerine , bölümleri ve daha fazlasına aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Sınavsız İkinci Üniversite – Anadolu Üniversitesi

Sınavsız İkinci Üniversite – İstanbul Üniversitesi

Sınavsız İkinci Üniversite – Atatürk Üniversitesi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close