YKS Türkçe-Edebiyat YouTube Kanalları

YKS  için videolar hazırlayan Türkçe kanallarını sizler için derledik : 

 

 

Fulya Hoca : 40 bini aşkın aboneye sahip olan Fulya Hoca , TYT Türkçe ,Lisans Testi Edebiyat ve KPSS,ALES gibi sınavlar için de videolar hazırlıyor. Kanalında çıkmış soruları da çözen hocamız öğrenciler tarafından ilgi ile takip edilmekte.

 

 

Fulya Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

Önder Hoca : 45 bini aşkın aboneye sahip olan Önder Hoca , TYT  Türkçe , Lisans Testi  Edebiyat için videolar hazırlıyor. Ayrıca videolarda kullandığı notların PDF’sini kendi internet sitesinden ücretsiz olarak öğrencilere sunuyor. Yeni kurulan 7/24 Dersteyiz kanalında da kendisini zevkle izleyeceğiz. 

 

 

Önder Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Türkçe Hocası : 1,500’den fazla aboneye sahip olan Türkçe Hocası , Türkçe – Edebiyat videoları hazırladığı gibi öğrencilere faydalı olabilecek Rehberlik videolarını da kanalında paylaşmaktadır.

 

 

 

Türkçe Hocası YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Harun Ardıç : 20 binden fazla aboneye sahip olan hocamız YKS  için videolar çektiği gibi üniversiteliler için ÖABT videoları da hazırlamaktadır.

 

 

 

Harun Ardıç YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Haluk Seyit : 7 binden fazla abonesi olan Haluk hocamız TYT Türkçe ve Lisans Testi Edebiyat için videolar hazırlamaktadır.

 

 

 

Haluk Seyit YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Edebi Şifreler : 9 bini aşkın abonesi olan Edebi Şifreler kanalı TYT Türkçe ve Lisans Testi Edebiyat için videolar hazırlamaktadır.

 

 

 

 

Edebi Şifreler YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Nazmiye Hoca : Instagramda popüler olan hocamız şu anda 5 bini aşkın aboneye sahip. Kanalında TYT Türkçe,Lisans Testi  Edebiyat ve çıkmış sınav sorularının çözümlerini bulabilirsiniz.

 

 

 

Nazmiye Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Edebiyat Öğrencisi : Yayın Denizi Karikatürlerle Deşifre kitabındaki görselleri kullanarak hafıza teknikleri ile TYTTürkçe ve Lisans Testi Edebiyat için videolar yayınlayan kanaldır.

 

 

 

 

Edebiyat Öğrencisi YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Muammer Hoca : 3 bini aşkın aboneye sahip olan hocamız, TYT Türkçe ve Lisans Testi  Edebiyat için videolar hazırlamaktadır.

 

 

Muammer Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Ezel Yayıncılık : 2 bini aşkın abonesiyle TYT Türkçe , Lisans Testi  Edebiyat , YKS Tarih, TEOG ve KPSS videoları hazırlayan Onur Hocamız , videolarında Lisans Edebiyat Hap Bilgiler, Edebiyat Yarışmaları formatlarını da kullanarak videolar hazırlamaktadır.

 

 

 

Ezel Yayıncılık YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Aker Hoca ile YKS : 15 bini aşkın aboneye sahip olan kanalda Aker Kartal hocamız TYT Türkçe , Lisans Testi  Edebiyat videoları hazırlamaktadır.

 

 

 

Aker Hoca ile YKS YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

YKS Matematik-Geometri YouTube Kanalları

 

 

YKS Fizik-Kimya-Biyoloji YouTube Kanalları

 

 

YKS Tarih-Coğrafya-Felsefe-Dil YouTube Kanalları

 

 

YKS Tüm Dersler YouTube Kanalları

 

 

YKS Rehberlik YouTube Kanalları

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu zamana kadar edebiyat konusunda en yararlı bulduğum youtube kanalı ve web sitesi diyebilirim kendi adıma. Animasyon görüntülerle kısa kısa akılda kalıcı olacak şekilde bütün edebi akımları yazar-eserleri göstermişler. Tavsiye ederim konuyla cebelleşen bütün arkadaşlarıma. Öğrencinin halinden öğrenci anlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu