YKS

YKS Tüm Dersler YouTube Kanalları

YKS için YouTube’da videolar yayınlayan kanalları sizler için derledik :

 

Hocalara Geldik : 500 bini aşkın abonesiyle Vural hoca önderliğindeki Hocalara Geldik kanalında YKS Matematik, Türkçe , Edebiyat , Geometri , Fizik, Kimya , Biyoloji , Tarih , Coğrafya  konu anlatımı – soru çözümü bulabilirsiniz. Sınava doğru yayınladıkları 101 soru serileri büyük ilgi görürken bu yıl soru bankalarını satışa çıkarmışlardır. Ayrıca kanalda Rehberlik – Bölüm ve Üniversite tanıtımlarını bulabilirsiniz.

 

 

Hocalara Geldik YouTube Kanalı

 

 

 

 

Tonguç Akademi : 1 milyon 400 bini aşkın abonesiyle Eğitim sektöründeki en çok abonesi bulunan kanal olan Tonguç Akademi , dersleri daha ilgi çekici kılıp konuların özünü vermesiyle bilinen bir kanaldır . YKS ‘ye yönelik neredeyse Tüm Derslerin videolarını bulabileceğiniz kanalda 2-3 saate varabilen Hızlı tekrar videoları da mevcut. Kendi internet sitelerinden Akıl haritaları,cep kitap gibi birçok ürünü satışa çıkarmışlardır.

 

 

 

Tonguç Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

Teknofem : 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra terör örgütü FETÖ’den alınıp devletin denetimine giren Fem Yayıncılığa ait olan kanalda YGS-LYS’ye yönelik Tüm Dersler Konu Anlatımı – Soru Çözümlerini bulabilirsiniz. Videoların 2-3 sene önceden çekildiğinden eski müfredattan içerikleri barındırdığını unutmayınız.

 

 

Teknofem YouTube Kanalı

 

 

 

 

Öğreten Olsa : 17 bini aşkın abonesi bulunan Öğreten Olsa kanalında YKS-KPSS’ye yönelik birçok derse ait videoları bulabilirsiniz. Ayrıca kanalda Rehberlik videolarını bulabilirsiniz.

 

 

Öğreten Olsa YouTube Kanalı

 

 

 

 

Farklı Ders : 70 bin aboneden fazla abonesi bulunan kanalda YKS’ye birçok dersin Konu Anlatımları- Soru Çözümleri videolarını bulabilirsiniz. Ayrıca rehberlik videoları da bulunmaktadır.

 

 

Farklı Ders YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Küresel Online : 8 binden abonesi bulunan kanalda YKS-TEOG videoları bulunduğu gibi karikatür,grafiti,rehberlik,deney videoları da bulunmaktadır.

 

Küresel Online YouTube Kanalı

 

 

 

 

Lal-e Ders : Her ders için farklı kanalı bulunan Lal-e Ders YouTube kanallarında birçok derse ait konu anlatımı-soru çözümü videoları bulabilir. Çıkmış soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.

 

 

Lal e-Ders YouTube Kanalları

 

 

 

 

Khan Academy Türkçe : 100 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS içeriklerine ulaşabileceğiniz gibi diğer birçok içeriğe Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Khan Academy Türkçe YouTube Kanalı

 

 

Görüntülü Akademi : 65 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS-TEOG-KPSS gibi birçok ders videolarına ulaşabilirsiniz.Ayrıca dil eğitim videoları ve rehberlik videoları da bulunmaktadır.

 

 

Görüntülü Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

Atlas Akademi : 70 bini aşkın abonesi bulunan kanalda YKS-TEOG-KPSS’ye yönelik ders videoları paylaşılmaktadır.

 

 

Atlas Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

Cevap Kurdu : 9 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS Fizik,Matematik,Geometri,Kimya videolarını bulabilirsiniz.

 

 

Cevap Kurdu YouTube Kanalı

 

 

 

YKS Türkçe-Edebiyat YouTube Kanalları

 

 

YKS Matematik Geometri YouTube Kanalları

 

 

YKS Fizik-Kimya-Biyoloji YouTube Kanalları

 

 

YKS Tarih-Coğrafya-Felsefe-Dil YouTube Kanalları

 

 

YKS Rehberlik YouTube Kanalları

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close