YKS Matematik-Geometri YouTube Kanalları

YKS için videolar hazırlayan Matematik-Geometri kanallarını sizler için derledik : 

 

 

Uğraş Hoca : 12 bini aşkın aboneye sahip olan Uğraş Hocamız YKS  Matematik – Geometri videoları hazırlamaktadır.Pratik Çözümler , Okul Yazılılarına yönelik formatları kullanan hocamız Kitap Çekilişleri de yapmaktadır.

 

Uğraş Hoca YouTube Kanalı

Şenol Hoca : 500 bini aşkın abonesiyle Matematik-Geometri videoları hazırlayan hocamız aynı zamanda sınavlara yönelik kitapları satışa çıkarmaktadır. Sınav İkizi , Yazılı Soruları formatlarını da kullanan hocamız Rehberlik videoları da hazırlamaktadır.

Şenol Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

MatAkademi : 73 bini aşkın aboneye olan MatAkademi kanalında Oğuzhan Değirmenci hocamız YKS Matematik- Geometri videoları hazırlamaktadır. Haftanın Soruları , Çıkmış soruların çözümleri , KamPas , PAS,  MEB Değerlendirme Sınavlarının çözümleri, hızlandırılmış soru çözümü gibi birçok formatı içeren videoları bulunduran kanalda Rehberlik videoları da yer almaktadır.

 

MatAkademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Akıl Fikir Mektebi : 6 binden fazla aboneye sahip olan kanalda YKS Matematik sorularının çözümleri yer almaktadır.

 

Akıl Fikir Mektebi YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Ceyhun Hoca : 55 bini aşkın aboneye sahip olan kanalda özelöğrenci.com sitesinden aşina olduğumuz Ceyhun Hocamız YKS Matematik,Geometri videoları hazırlamaktadır. Kilit taşı serisi , deneme sınavları , çıkmış sınav sorularının çözümleri , MEB Kazanım Testlerinin çözümleri , çok özel problemler gibi birçok formatta videolar yer almaktadır. Ayrıca Rehberlik-Motivasyon videoları da öğrenciler tarafından beğenilmektedir.

 

Ceyhun Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

Sağlam Matematik : 23 binden fazla aboneye sahip kanalda Yılmaz Hocamız YKS-DGS gibi birçok sınav için Matematik videoları hazırlamaktadır. Kaçak Yollar, Sınavların Şifresi , Tahminler, Deneme Sınavı Çözümleri  gibi birçok formata sahip olan kanalda öğrencileri Sınav sistemleri hakkında önemli bilgileri veren videolarda yer almaktadır.

 

Sağlam Matematik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Engin Hoja : 7 binden fazla aboneye sahip olan Engin hocamız kanalında YKS Matematik-Geometri videoları hazırlamaktadır.

Engin Hoja YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Ersin Hoca : 12 bini aşkın aboneye sahip olan Ersin hocamız kanalında YKS  Matematik-Geometri videolarına yer vermektedir.

Ersin Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Evren Hoca : 4 binden aboneye sahip olan Evren hocamız kanalında YKS  Matematik- Geometri videoları hazırlamaktadır. Deneme sınavları , Genel Tekrarlar gibi formatlarla videolar çeken hocamız Rehberlik videoları da hazırlamaktadır.

 

Evren Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Fırat Gezgin : 2 binden fazla aboneye sahip olan hocamız kanalında YKS Matematik-Geometri videoları çekmektedir.

 

Fırat Gezgin YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Geomatri : 60 bini aşkın aboneyi bulunduran kanalda YKS Matematik- Geometri videoları bulunduğu gibi 6-7-8. sınıflar için de videolar yer almaktadır.

 

Geomatri YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Şifreli Matematik : 80 bini aşkın abonesi bulunan kanalda Abdül Aziz Gürbüz hocamız YKS-TEOG-KPSS-DGS-ÖABT Matematik-Geometri videoları hazırlamaktadır.

 

Şifreli Matematik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

ODTÜ’lü Hoca : 3 bini aşkın abonesi olan kanalda YKS Matematik videoları yer almaktadır.

 

ODTÜ’lü Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

Hakan Sağlık : Yaklaşık bin aboneye sahip olan Hakan hocamız kanalında YKS-TEOG-ÖABT Matematik Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

Hakan Sağlık YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Metin Hoca : Yaklaşık 2 bin aboneye sahip olan Metin Hocamız kanalında YKS Matematik-Geometri Konu anlatımları yapıp soru çözümlerine yer vermektedir.

 

 

Metin Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Gökhan Gedik : Bin aboneyi aşkın aboneye sahip olan Gökhan hocamız kanalında YKS Matematik- Geometri Konu anlatımları ve Soru çözümleri yapmakta ve Çıkmış Sınav sorularını çözmektedir.

 

Gökhan Gedik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Gökhan Özkars : 90 bini aşkın aboneye sahip olan Gökhan hocamız kanalında birçok sınav türüne ait Matematik – Geometri videolarını Pratik yollar, İlginç çözüm yolları gibi birçok değişik formatlarla hazırlamaktadır.

 

Gökhan Özkars YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Temel Hoca : Instagramda popüler olan hocamız YouTube 6 bini aşkın abonesiyle birçok sınav türü için Matematik – Geometri videoları hazırlamaktadır. Kanalda Motivasyon videoları , Matematik Hikayeleri gibi formatlar da bulunuyor.

 

Temel Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

YKS Türkçe-Edebiyat YouTube Kanalları

 

 

YKS Fizik-Kimya-Biyoloji YouTube Kanalları

 

 

YKS Tarih-Coğrafya-Felsefe-Dil YouTube Kanalları

 

 

YKS Tüm Dersler YouTube Kanalları

 

 

 

YKS Rehberlik YouTube Kanalları

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu