YKS

YKS Matematik-Geometri YouTube Kanalları

YKS için videolar hazırlayan Matematik-Geometri kanallarını sizler için derledik : 

 

 

Uğraş Hoca : 12 bini aşkın aboneye sahip olan Uğraş Hocamız YKS  Matematik – Geometri videoları hazırlamaktadır.Pratik Çözümler , Okul Yazılılarına yönelik formatları kullanan hocamız Kitap Çekilişleri de yapmaktadır.

 

Uğraş Hoca YouTube Kanalı

Şenol Hoca : 500 bini aşkın abonesiyle Matematik-Geometri videoları hazırlayan hocamız aynı zamanda sınavlara yönelik kitapları satışa çıkarmaktadır. Sınav İkizi , Yazılı Soruları formatlarını da kullanan hocamız Rehberlik videoları da hazırlamaktadır.

Şenol Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

MatAkademi : 73 bini aşkın aboneye olan MatAkademi kanalında Oğuzhan Değirmenci hocamız YKS Matematik- Geometri videoları hazırlamaktadır. Haftanın Soruları , Çıkmış soruların çözümleri , KamPas , PAS,  MEB Değerlendirme Sınavlarının çözümleri, hızlandırılmış soru çözümü gibi birçok formatı içeren videoları bulunduran kanalda Rehberlik videoları da yer almaktadır.

 

MatAkademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Akıl Fikir Mektebi : 6 binden fazla aboneye sahip olan kanalda YKS Matematik sorularının çözümleri yer almaktadır.

 

Akıl Fikir Mektebi YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Ceyhun Hoca : 55 bini aşkın aboneye sahip olan kanalda özelöğrenci.com sitesinden aşina olduğumuz Ceyhun Hocamız YKS Matematik,Geometri videoları hazırlamaktadır. Kilit taşı serisi , deneme sınavları , çıkmış sınav sorularının çözümleri , MEB Kazanım Testlerinin çözümleri , çok özel problemler gibi birçok formatta videolar yer almaktadır. Ayrıca Rehberlik-Motivasyon videoları da öğrenciler tarafından beğenilmektedir.

 

Ceyhun Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

Sağlam Matematik : 23 binden fazla aboneye sahip kanalda Yılmaz Hocamız YKS-DGS gibi birçok sınav için Matematik videoları hazırlamaktadır. Kaçak Yollar, Sınavların Şifresi , Tahminler, Deneme Sınavı Çözümleri  gibi birçok formata sahip olan kanalda öğrencileri Sınav sistemleri hakkında önemli bilgileri veren videolarda yer almaktadır.

 

Sağlam Matematik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Engin Hoja : 7 binden fazla aboneye sahip olan Engin hocamız kanalında YKS Matematik-Geometri videoları hazırlamaktadır.

Engin Hoja YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Ersin Hoca : 12 bini aşkın aboneye sahip olan Ersin hocamız kanalında YKS  Matematik-Geometri videolarına yer vermektedir.

Ersin Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Evren Hoca : 4 binden aboneye sahip olan Evren hocamız kanalında YKS  Matematik- Geometri videoları hazırlamaktadır. Deneme sınavları , Genel Tekrarlar gibi formatlarla videolar çeken hocamız Rehberlik videoları da hazırlamaktadır.

 

Evren Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Fırat Gezgin : 2 binden fazla aboneye sahip olan hocamız kanalında YKS Matematik-Geometri videoları çekmektedir.

 

Fırat Gezgin YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Geomatri : 60 bini aşkın aboneyi bulunduran kanalda YKS Matematik- Geometri videoları bulunduğu gibi 6-7-8. sınıflar için de videolar yer almaktadır.

 

Geomatri YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Şifreli Matematik : 80 bini aşkın abonesi bulunan kanalda Abdül Aziz Gürbüz hocamız YKS-TEOG-KPSS-DGS-ÖABT Matematik-Geometri videoları hazırlamaktadır.

 

Şifreli Matematik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

ODTÜ’lü Hoca : 3 bini aşkın abonesi olan kanalda YKS Matematik videoları yer almaktadır.

 

ODTÜ’lü Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

Hakan Sağlık : Yaklaşık bin aboneye sahip olan Hakan hocamız kanalında YKS-TEOG-ÖABT Matematik Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

Hakan Sağlık YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Metin Hoca : Yaklaşık 2 bin aboneye sahip olan Metin Hocamız kanalında YKS Matematik-Geometri Konu anlatımları yapıp soru çözümlerine yer vermektedir.

 

 

Metin Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Gökhan Gedik : Bin aboneyi aşkın aboneye sahip olan Gökhan hocamız kanalında YKS Matematik- Geometri Konu anlatımları ve Soru çözümleri yapmakta ve Çıkmış Sınav sorularını çözmektedir.

 

Gökhan Gedik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Gökhan Özkars : 90 bini aşkın aboneye sahip olan Gökhan hocamız kanalında birçok sınav türüne ait Matematik – Geometri videolarını Pratik yollar, İlginç çözüm yolları gibi birçok değişik formatlarla hazırlamaktadır.

 

Gökhan Özkars YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Temel Hoca : Instagramda popüler olan hocamız YouTube 6 bini aşkın abonesiyle birçok sınav türü için Matematik – Geometri videoları hazırlamaktadır. Kanalda Motivasyon videoları , Matematik Hikayeleri gibi formatlar da bulunuyor.

 

Temel Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

YKS Türkçe-Edebiyat YouTube Kanalları

 

 

YKS Fizik-Kimya-Biyoloji YouTube Kanalları

 

 

YKS Tarih-Coğrafya-Felsefe-Dil YouTube Kanalları

 

 

YKS Tüm Dersler YouTube Kanalları

 

 

 

YKS Rehberlik YouTube Kanalları

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close