YKS Fizik-Kimya-Biyoloji YouTube Kanalları

YKS için videolar paylaşan Fizik-Kimya-Biyoloji kanallarını sizler için derledik :

 

 

Selin Hoca : 37 bini aşkın abonesiyle YKS Biyoloji videoları hazırlayan Selin Hocamız kanalında Konu Anlatımları,Soru Çözümleri ,Deneme Sınavlarının çözümlerini yayınladığı gibi Anahtar sorular ,Yazılıya hazırlık , Çıkmış soruların çözümleri , Açık Uçlu sorular , Kitap incelemeleri gibi birçok formatta videolar yayınlamakta. Ayrıca rehberlik ve sohbet-soru cevap videolarına da kanalda bulabilirsiniz.

 

Selin Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Senin Biyolojin : Dersnette projesinden tanıdığımız Aras hocanın 33 binden fazla aboneye sahip kanalı. YKS Biyoloji videolarına birçok farklı formatta Senin Biyolojin kanalında bulabilirsiniz.

 

Senin Biyolojin YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Yonca Kimya Akademi : 3 bini aşkın aboneye sahip olan kanalda YKS  Kimya konu anlatımlarına ve soru çözümlerine ulaşabilirsiniz.Deneme çözümleri ve MEB Kazanım testlerinin de çözümleri kanalda mevcut.

 

 

Yonca Kimya Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

Kimya Özel : 53 bini aşkın aboneye sahip olan kanalda YKS  Kimya videolarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca kanalda deneme sınavı çözümleri de bulunmaktadır.

 

kimya özel YouTube Kanalı

 

 

 

 

Kimya Öğren  : 10 bini aşkın abonesi bulunan kanalda YKS Kimya konu anlatımı ve soru çözümleri bulabileceğiniz gibi Püf Noktalar Serileri , Tahmin Soruları , Çıkmış Soruların çözümleri birçok formatta video bulabilirsiniz.

 

 

Kimya Öğren YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Muhammet Coruh : 2 bini aşkın abonesi bulunan Muhammet hocamız kanalında YKS  Fizik Konu Anlatımı-Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

 

Muhammet Coruh YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Karaağaç Yayıncılık : 9 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS Fizik Konu Anlatımı ve Soru çözümlerine ulaşabilirsiniz. Videolar Karaağaç Yayıncılık’ın çıkardığı fasiküllerle uyumludur.

 

 

Karaağaç Yayıncılık YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Umut Öncül : 90 binden fazla abonesi bulunan Umut hocamız kanalında YKS Fizik Konu Anlatımı-Soru çözümleri yapmaktadır. Kendi internet sitesinden çözümlü YKS denemeleri de satmaktadır.

 

Umut Öncül YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Mehmet Ayber : 20 binden fazla abonesi bulunan Mehmet hocamız kanalında YKS Fizik Konu Anlatımı-Soru Çözümleri yapmaktadır. Bomba Sorular , Konu Tuzakları gibi birçok formatla ilgili videolara kanalda bulabilirsiniz.

 

 

Mehmet Ayber YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Kolay Fizik : 2 bini aşkın aboneye sahip kanalda Fırat Hocamız YKS Fizik Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

 

kolay fizik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Fizik.Net.Tr : 17 bini aşkın abonenin olduğu kanalda Ahmet hocamız YKS Fizik Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

fizik.net.tr YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

FUNDAmentals Biyoloji : 39 binden fazla abonenin bulunduğu kanalda Funda hocamız YKS Biyoloji Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır. Bir Tutam Biyoloji , Kısa Cevaplı Sorular , Kısa Kısa Serisi , Deneme sınavı çözümleri gibi birçok formatta videonun bulunduğu kanalda Rehberlik videolarını da bulabilirsiniz.

 

 

FUNDAmentals Biyoloji YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Fahri Taban : 5 bini aşkın abonenin bulunduğu kanalda Fahri hocamız YKS-ÖABT Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır. Ayrıca kanalda Deneme sınavı çözümleri ve Çıkmış soruların çözümlerini bulabilirsiniz.

 

 

Fahri Taban YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Emrah Yıldız : 8 binden abonesi bulunan Emrah hocamız kanalında YKS Kimya Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

 

Emrah Yıldız YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Kurşun Kalem Hoca : 3 binden abonenin bulunduğu kanalda YKS Fizik Konu Anlatımı –  Soru Çözümleri yapılmaktadır.

 

 

Kurşun Kalem Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

Derspektif : Yaklaşık bin abonenin bulunduğu kanalda YKS  Kimya Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapılmaktadır. Ayrıca kanalda Rehberlik videoları da bulunmaktadır.

 

 

Derspektif YouTube Kanalı

 

 

 

 

Bekir Avşar : 5 bini aşkın abonesi bulunan Bekir hocamız kanalında YKS Biyoloji Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır. Ayrıca kanalında YGS-LYS Başarı Hikayelerine yer vermekte.

 

 

Bekir Avşar YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

YKS Türkçe-Edebiyat YouTube Kanalları

 

 

YKS Matematik-Geometri YouTube Kanalları

 

 

YKS Tarih-Coğrafya-Felsefe-Dil YouTube Kanalları

 

 

YKS Tüm Dersler YouTube Kanalları

 

 

YKS Rehberlik YouTube Kanalları

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu