YKS

YKS Fizik-Kimya-Biyoloji YouTube Kanalları

YKS için videolar paylaşan Fizik-Kimya-Biyoloji kanallarını sizler için derledik :

 

 

Selin Hoca : 37 bini aşkın abonesiyle YKS Biyoloji videoları hazırlayan Selin Hocamız kanalında Konu Anlatımları,Soru Çözümleri ,Deneme Sınavlarının çözümlerini yayınladığı gibi Anahtar sorular ,Yazılıya hazırlık , Çıkmış soruların çözümleri , Açık Uçlu sorular , Kitap incelemeleri gibi birçok formatta videolar yayınlamakta. Ayrıca rehberlik ve sohbet-soru cevap videolarına da kanalda bulabilirsiniz.

 

Selin Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Senin Biyolojin : Dersnette projesinden tanıdığımız Aras hocanın 33 binden fazla aboneye sahip kanalı. YKS Biyoloji videolarına birçok farklı formatta Senin Biyolojin kanalında bulabilirsiniz.

 

Senin Biyolojin YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Yonca Kimya Akademi : 3 bini aşkın aboneye sahip olan kanalda YKS  Kimya konu anlatımlarına ve soru çözümlerine ulaşabilirsiniz.Deneme çözümleri ve MEB Kazanım testlerinin de çözümleri kanalda mevcut.

 

 

Yonca Kimya Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

Kimya Özel : 53 bini aşkın aboneye sahip olan kanalda YKS  Kimya videolarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca kanalda deneme sınavı çözümleri de bulunmaktadır.

 

kimya özel YouTube Kanalı

 

 

 

 

Kimya Öğren  : 10 bini aşkın abonesi bulunan kanalda YKS Kimya konu anlatımı ve soru çözümleri bulabileceğiniz gibi Püf Noktalar Serileri , Tahmin Soruları , Çıkmış Soruların çözümleri birçok formatta video bulabilirsiniz.

 

 

Kimya Öğren YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Muhammet Coruh : 2 bini aşkın abonesi bulunan Muhammet hocamız kanalında YKS  Fizik Konu Anlatımı-Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

 

Muhammet Coruh YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Karaağaç Yayıncılık : 9 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS Fizik Konu Anlatımı ve Soru çözümlerine ulaşabilirsiniz. Videolar Karaağaç Yayıncılık’ın çıkardığı fasiküllerle uyumludur.

 

 

Karaağaç Yayıncılık YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Umut Öncül : 90 binden fazla abonesi bulunan Umut hocamız kanalında YKS Fizik Konu Anlatımı-Soru çözümleri yapmaktadır. Kendi internet sitesinden çözümlü YKS denemeleri de satmaktadır.

 

Umut Öncül YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Mehmet Ayber : 20 binden fazla abonesi bulunan Mehmet hocamız kanalında YKS Fizik Konu Anlatımı-Soru Çözümleri yapmaktadır. Bomba Sorular , Konu Tuzakları gibi birçok formatla ilgili videolara kanalda bulabilirsiniz.

 

 

Mehmet Ayber YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Kolay Fizik : 2 bini aşkın aboneye sahip kanalda Fırat Hocamız YKS Fizik Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

 

kolay fizik YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Fizik.Net.Tr : 17 bini aşkın abonenin olduğu kanalda Ahmet hocamız YKS Fizik Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

fizik.net.tr YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

FUNDAmentals Biyoloji : 39 binden fazla abonenin bulunduğu kanalda Funda hocamız YKS Biyoloji Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır. Bir Tutam Biyoloji , Kısa Cevaplı Sorular , Kısa Kısa Serisi , Deneme sınavı çözümleri gibi birçok formatta videonun bulunduğu kanalda Rehberlik videolarını da bulabilirsiniz.

 

 

FUNDAmentals Biyoloji YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

 

Fahri Taban : 5 bini aşkın abonenin bulunduğu kanalda Fahri hocamız YKS-ÖABT Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır. Ayrıca kanalda Deneme sınavı çözümleri ve Çıkmış soruların çözümlerini bulabilirsiniz.

 

 

Fahri Taban YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Emrah Yıldız : 8 binden abonesi bulunan Emrah hocamız kanalında YKS Kimya Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır.

 

 

Emrah Yıldız YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Kurşun Kalem Hoca : 3 binden abonenin bulunduğu kanalda YKS Fizik Konu Anlatımı –  Soru Çözümleri yapılmaktadır.

 

 

Kurşun Kalem Hoca YouTube Kanalı

 

 

 

 

Derspektif : Yaklaşık bin abonenin bulunduğu kanalda YKS  Kimya Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapılmaktadır. Ayrıca kanalda Rehberlik videoları da bulunmaktadır.

 

 

Derspektif YouTube Kanalı

 

 

 

 

Bekir Avşar : 5 bini aşkın abonesi bulunan Bekir hocamız kanalında YKS Biyoloji Konu Anlatımı – Soru Çözümleri yapmaktadır. Ayrıca kanalında YGS-LYS Başarı Hikayelerine yer vermekte.

 

 

Bekir Avşar YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

YKS Türkçe-Edebiyat YouTube Kanalları

 

 

YKS Matematik-Geometri YouTube Kanalları

 

 

YKS Tarih-Coğrafya-Felsefe-Dil YouTube Kanalları

 

 

YKS Tüm Dersler YouTube Kanalları

 

 

YKS Rehberlik YouTube Kanalları

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close