Tanıtım Yazıları

Yeni Müfredat Uyumlu Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı: Testhocasi.com’ da

Test Hocası, takdir ve teşekkür hesaplama aracı ile 2018 – 2019 eğitim öğretim sezonunda tüm okul türleri ve sınıflar için başarı belgesi hesaplaması yapılabilir. Hesaplama aracı ile 4. Sınıftan 12. Sınıfa kadar her sınıf için teşekkür ve takdir hesaplaması yapılabiliyor. Ayrıca, 5. Sınıf ila 8. Sınıf İmam Hatip öğrencileri için de takdir ve teşekkür hesaplama imkanı bulunuyor.

Peki, takdir ve teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

Testhocasi.com arayüzünden üst taraftaki menülerden “Hesaplama” alanına girildiğinde karşımıza “takdir teşekkür hesaplama” sayfası geliyor. Bu sayfada her sınıf için ayrı ayrı takdir teşekkür hesaplama linki bulunuyor. Bu linklerden sınıfa ait link tıklanıyor. Ardından alınan derslerin puanları yazılıyor. Seçmeli dersler varsa bu derslerin saatleri seçilerek, alt tarafındaki puan alanına seçmeli derslerin puanları yazılıyor. Son olarak “Hesapla” butonuna basıldığında puanlarınızın teşekkür veya takdir için yeterli olup olmadığı görülüyor. Hepsi bu kadar…

Test Hocası’nın sınıflara özel algoritması ile tasarlanan sitesinden EBA kazanım testleri veya MEB kazanım testleri uyumlu kazamım testleri de çözebilirsiniz. EBA testleri veya MEB testleri çerçevesindeki hazırlanan testler dışında yazılı soruları ile de başarınızı pekiştirebilirsiniz. Yeni müfredat çerçevesinde hazırlanan testleri pratik test çöz uygulaması ile çözebilirsiniz. Bunun dışında takdir teşekkür hesaplama aracı gibi öğrencilerin ihtiyacı olan hizmetleri de bulabilirsiniz.

Takdir teşekkür hesaplama aracında aynı sınıfın sayfaları arasında gezinirken notlarınızı tekrar girmeniz gerekmez. İlk kez yazdığınız notları, tekrar girdiğinizde yazılı olarak bulabilirsiniz. Test Hocası takdir teşekkür hesaplaması aracı, E-Okul sistemiyle aynı sonuçları vermektedir. Öğrenciler hesaplama aracı ile ağırlıklı puan ortalamasını ve alacağı başarı belgesini kolaylıkla öğrenebilir.

Test Hocası’nın online takdir teşekkür hesaplama aracı, öğrencilere başarıları hakkında fikir verir. Mevcut puanlarını iyileştirmeleri için motivasyon sağlar. Ayrıca daha fazla cevaplı çözümlü sorular çözerek başarılarını artırmaları ve derslerini daha iyi pekiştirmeleri için “itici güç” işlevi görür!

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Teşekkür aldım bende bu dönem hesaplama yapayım dedim doğru veriyor. 2 dönem burdan bakacam bende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close