Üniversite Adaylarına Üniversitenizi / Bölümünüzü Anlatmak İster Misiniz ?

7 Ağustosta başlayacak YKS Tercihleri öncesi okuduğunuz / mezun olduğunuz üniversitenizi / bölümünüzü anlatmak ister misiniz ? 

 

Cevabınız ”Evetse” aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz. Talep etmeniz durumunda Ad-Soyad ve E posta bilgilerinizi yayınlamayacağız. Eğer üniversite adaylarının sorularına cevap vermek isterseniz sayfanın altındaki yorum bölümünden yanıtlayabilirsiniz. 

 

Tüm soruları cevaplamak zorunda değilsiniz. Kendinizce uygun gördüğünüz soruları ;  ilgili üniversiteyi , akademik personeli küçümsemeyecek , hakarete varmayacak şekilde cevaplayabilirseniz seviniriz.

 

Şimdiden katkılarınız için çok teşekkür ederiz ☺

 

 

 

[contact-form][contact-field label=”1-) Merhaba,Üniversiteniz / Bölümünüz ile ilgili sorulara geçmeden önce okurlarımıza biraz kendinizden bahsedebilir misiniz?” type=”textarea” required=”1″][contact-field label=”E-Postanız ” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Hangi Üniversite / Bölüm Okuyorsunuz ? Kaçıncı Sınıfsınız ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversite / Bölümünüzü tercih ederken nelere dikkat ettiniz ? Herhangi bir baskı altında kaldınız mı ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Okuduğunuz Üniversiteyi Tercih Etme Nedenlerinizi Anlatabilir misiniz ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Okuduğunuz Bölümü Tercih Etme Nedenlerinizi Anlatabilir misiniz ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Geçmişe dönme şansınız olsa tercih döneminde yine Üniversitenizi / Bölümünüzü tercih etmek ister miydiniz?” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversitenin Eğitim Kalitesini Nasıl Buluyorsun ? Akademik Kongreler , Seminerler vs oluyor mu ? Akademisyenlerin ilgisi ne durumda ? Dil eğitimi varsa nasıl buluyorsun ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversitenin Sosyal Faaliyetlerini , Öğrenci Kulüplerini Nasıl Buluyorsun ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Bölümdeki dersler öğrencileri zorluyor mu ? Ders geçme sistemi hakkında bilgi verebilir misin ? Bütünleme / Yaz Okulu var mı ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Bölümünden mezun olanlar ne iş yapar, iş alanları ve imkanları nedir?” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversitenin öğrencilerine sağladığı Yurt / Burs imkanları var mı ? Varsa bu imkanlardan biraz bahsedebilir misin ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversite yakınlarında Özel Yurt / KYK Yurdu veya Apartlar bulunuyor mu ? Fiyatları ve kapasitesi/yoğunluğu hakkında bilgi sahibiysen bahsedebilir misin ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Başka bir şehirden üniversitene gelecek öğrenci için ulaşım hakkında ne söylemek istersin ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Okuduğunuz şehirde öğrenci olmanın sizce ne gibi avantajları ve dezavantajları bulunuyor?” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversitenin spor salonlarını , kütüphane ve yemekhanesini nasıl buluyorsun ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversitenin sağladığı yurtdışı (Erasmus vs. ) ve Staj imkanları bulunuyor mu ? ” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversitenizden ve bölümünüzden memnun musunuz, neden?” type=”textarea”][contact-field label=”Okuduğunuz bölümde bir şeyler değiştirme şansınız olsa bunlar neler olurdu?” type=”textarea”][contact-field label=”Üniversitenizi ve bölümünüzü seçmeyi düşünen öğrencilere neler söylemek istersiniz? Bölümünde okuyacak öğrencilerde mutlaka bulunması gerekir dediğiniz özellikler var mı ? Varsa bu özellikler nelerdir?” type=”textarea”][contact-field label=”Eklemek istedikleriniz ” type=”textarea”][/contact-form]

 

 

Herhangi bir sorun olursa [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu