YKS

TYT-YKS Optik Form PDF

1.Oturum olan Temel Yeterlilik Testi ve 2. Oturum olan Lisans Testi  için Deneme çözen arkadaşlar için ÖZDEBİR’in kullandığı TYT-YKS Optik Formunu sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

 

 

Bildiğiniz gibi YKS’nin 1. oturumu olan TYT’de 40 Türkçe,40 Matematik , 20 Fen Bilimleri , 20 Sosyal Bilimler sorusu sorulmaktadır. Adaylara 120 soru için 135 dakika süre verilecek.

 

YKS’nin 2.Oturumu olan Lisans Testinde 40 Matematik , 40 Fen Bilimleri , 40 Edebiyat-Sosyal Bilgiler 1 , 40 Sosyal Bilgiler-2 sorusu tek oturumda sorulacaktır. Adaylara 160 soru için 180 dakika süre verilecek. Adaylar alanlarına göre istedikleri testleri çözebilecektir.

 

 

 

TYT Optik Form ( PDF)

 

Lisans Testi Optik Form (PDF)

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close