Spotify Premium, Üniversite Öğrencilerine %50 İndirimli

En çok tercih edilen müzik uygulamalarından biri olan Spotify, üniversite öğrencilerine normalde aylık 14 TL olan Premium paketi %50 indirimle 7 TL’ye sunuyor. 

 

Spotify® Öğrenci İndirimi Şart ve Koşulları

Geçerlilik başlangıç tarihi 18 Nisan 2017.

Bu teklif (“Öğrenci İndirim Teklifi”), Spotify tarafından (Spotify Kullanım Şart ve Koşulları’nda tanımlanan şekilde) aşağıda açıklanan ek yeterlilikleri sağlayan akredite yükseköğrenim kurumu öğrencilerine (“Yeterlilik Sağlayan Öğrenci”) verilmektedir. Yeterlilik Sağlayan Öğrenciler, birbirini takip eden on iki (12) aylık süre (“İndirim Süresi”) boyunca (Spotify Kullanım Şart ve Koşulları’nda tanımlanan şekilde) Spotify Premium Hizmetinin aylık (“İndirimli Ay”) abonelik fiyatı üzerinden yüzde elli (50) indirim alma hakkına sahip olmaktadır. Teklifi etkinleştirmek için, Yeterlilik Sağlayan bir öğrenci olduğunuzu doğrulayacak olan adınız, geçerli eğitim kurumunuz, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz veya bir Öğrenci İndirim Teklifine yeterlilik kazanmanızı sağlamak için kullanılan diğer belgeleri (“Yeterlilik Bilgileri”) ile ödeme bilgilerinizi göndermeniz gerekmektedir. Yukarıda adı geçen bilgileri göndererek, (i) Öğrenci İndirimi Teklifi Şart ve Koşullarını kabul ediyor, (ii) Gizlilik Politikamız uyarınca göndermiş olduğunuz bilgileri kullanmamıza izin veriyor, (iii) Spotify Kullanım Şart ve Koşulları ile bu Öğrenci İndirim Teklifi Şart ve Koşullarını kabul ediyor ve (iv) başka bir Öğrenci İndirim Teklifini etkinleştirmediğiniz müddetçe, İndirim Süresi sonunda o andaki tam fiyattan aylık olarak Premium Hizmete aboneliğinizin otomatik olarak devam edeceğini kabul ediyorsunuz. İndirim Süresinin sonunda Spotify Premium Hizmetine aboneliğinizi devam ettirmek istemezseniz, Spotify hesabınızda oturum açıp Hesaplar sayfasındaki istemleri izleyerek ya da buraya tıklayıp talimatları izleyerek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Sonlandırma, o anda güncel olan İndirimli Ayın sona ermesiyle yürürlük kazanacaktır. İndirim Süresi sırasında herhangi bir noktada Premium Servis aboneliğinizi sonlandırırsanız, Öğrenci İndirim Teklifinizi yeniden etkinleştirebilirsiniz, ancak kullanılmış ve kullanılmamış tüm İndirim Ayları İndirim Süresinden düşülecektir ve böylelikle yalnızca İndirim Sürenizdeki kalan kullanılmamış ayları alacaksınız. Yeterlilik Sağlayan Öğrenci olduğunuz sürece, Öğrenci İndirim Teklifi kayıt sayfasına bilgilerinizi yeniden göndererek en fazla üç (3) ek İndirim Süresi etkinleştirme hakkınız bulunmaktadır.

Premium Servise sahipseniz ve Öğrenci İndirim Teklifini etkinleştirirseniz, ilk İndirimli Ay, zaten ödemesini yapmış olduğunuz Premium Servis veya Sınırsız Hizmet süresinin sona ermesiyle başlayacaktır. Ücretsiz veya yeni bir Spotify kullanıcısıysanız, İndirimli Ay, Öğrenci İndirim Teklifinin etkinleştirilmesi sonrasında başlayacaktır. Öğrenci İndirim Teklifini yalnızca tek bir Spotify hesabı için kullanabilirsiniz.

Yeterlilik Sağlayan Öğrenci olduğunuzu doğrulamak için, Spotify Yeterlilik Bilgilerinizi alabilir, bu bilgileri SheerID, Inc. ile paylaşabilir ve SheerID, Inc.’den öğrenci durumunuzun onayını alabilir. Yeterlilik Sağlayan Öğrenci olup olmadığınızı yegâne takdirimizle belirleme hakkını saklı tutmaktayız. Spotify; adınızı, eğitim kurumunuzun adını, e-posta adresinizi ve doğum tarihinizi saklayacaktır.

Sınırlı sayıda Öğrenci İndirim Teklifi bulunmaktadır ve stoklarla sınırlıdır. Spotify, bu Öğrenci İndirim Teklifini herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu tür bir sonlandırma sonrasında, Spotify başka bir Öğrenci İndirim Teklifinin kullanılması konusunda herhangi bir yükümlülüğe sahip olmayacaktır. Bu teklif için ön ödemeli kartlar veya Spotify hediye kartları bir geçerli ödeme metodu olarak kullanılamaz.

Spotify

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.