Tanıtım Yazıları

Pasta Börek Fırınları İçin En Uygun Seçim

Pastane veya cafe işletiyorsanız işletmenize gelen müşterilerinizin taleplerine hitap edecek ürünler pişirmek istemektesiniz. Pasta börek fırını ürün çeşitliliğinizi maksimum seviyeye çıkartırken son derece lezzetli yiyecekler hazırlamanızı da sağlayacağı için en doğru tercihler olacaktır. Bu tür işletmelerde kolayca kullanılabildiği gibi çok fazla yer kaplamayan modelleride  küçük mutfaklarda da harikalar yaratmanıza neden olacaktır. İyi bir pişirme süreci yaşayacağınız fırınların LGP (tüplü), elektrik veya doğalgazla çalışan modelleri de mevcuttur.

Pasta Börek Fırını Modelleri

Ev tipi mutfaklar ve endüstriyel mutfakların en gerekli unsur elbette fırındır. Fırınlarda yemek, pasta çeşitleri yaptığımız gibi fırınları bir şeyi ısıtmak amaçlı da kullanabiliriz. Endüstriyel mutfak ürünleri grubu içerisinde yer alan pastane fırını, evde kullandığımız fırınlardan daha farklı ve daha yüksek güçlü özelliklere sahiptir. pasta börek fırını olarak da adını duyabileceğimiz pastane fırını, iç haznede eşit ısı dağılımını sağlayan özel baca sistemi ile ve iç sıcaklığı gösteren saat ve çift temperli cam özellikleri ile pasta, börek ve poğaça gibi unlu mamul yapmak için kullanılmaktadır. Büyük ebatlardaki fırınlardır. Pastanelerde vakit kazanmada oldukça faydalı işler sağlıyor. Buharlı, gazlı, tüplü ve elektrikli olmak üzere ve tepsi sayısı isteğe göre seçilebilecek, konveksiyonel fırın ve pastane fırını çeşitleri bulunmaktadır.

Kalite ve Uygun Fiyat

Paslanmaz çelikten imal edilen ve temizliği de son derece kolay olan pasta börek fırınları için bütçenizi çok fazla aşmak zorunda da kalmazsınız. Uygun fiyat aralıklarında satılan fırınlar içinden size uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı oldukları için ödediğiniz rakamların çok üzerinde performanslar alırsınız. Pastanelerde, börekçilerde, lokantalarda, otellerde ve benzeri yerlerde pişirmek için kullanılan pasta börek fırını çeşitleri bizde satılmaktadır. Yıllarca aynı verimlilikte kullanabileceğiniz fırınları www.sanayitipi.com üzerinden en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close