Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre Nişantaşı Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

Nişantaşı Üniversitesi’nde eğitim – öğretim ücrete tabidir. 2020 – 2021 akademik yılında yıllık öğrenim ücreti Psikoloji (Türkçe ve İngilizce), Yeni  Medya ve İletişim (Türkçe), Gastronomi ve Mutfak Sanatları lisans programları ile Sivil Havacılık Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na bağlı lisans programlarında %50 indirimli 24.750 TL + KDV, ücretli 49.500 TL + KDV; Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Havacılık Yönetimi (Türkçe ve İngilizce), Yeni Medya ve İletişim (İngilizce), Yönetim Bileşim Sistemleri, İngilizce Mütercim ve Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık (Türkçe ve İngilizce), İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Yazılım Mühendisliği (İngilizce), Grafik Tasarımı, İç Mimarlık (Türkçe ve İngilizce), İletişim ve Tasarımı, Radyo Televizyon ve Sinema lisans programlarında % 50 indirimli 19.750 TL + KDV, ücretli 39.500 TL + KDV; diğer tüm lisans programlarında ise %50 indirimli 14.750 TL + KDV, ücretli 29.500 TL + KDV’dir.

 

Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Aşçılık, Diyaliz, İlk ve Acil Yardım, Odyometri, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ve Uçak Teknolojisi ön lisans programlarında yıllık öğrenim ücreti %50 indirimli 17.250 TL + KDV, ücretli 34.500 TL + KDV; Adalet, Bilgisayar Programcılığı, Deniz Ulaştırma ve İşletme, Diş Protez Teknolojisi, Elektronörofizyoloji, Fizyoterapi, Grafik Tasarımı, İç Mekan Tasarımı, İnşaat Teknolojisi, Mimari Restorasyon, Optisyenlik, Ortopedik Protez ve Ortez, Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Radyoterapi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği ve Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ön lisans programlarında %50 indirimli 12.250 TL + KDV, ücretli 24.500 TL + KDV; Meslek Yüksekokulu’nun diğer birinci ve ikinci öğretim programlarında ise %50 indirimli 9.750 TL + KDV, ücretli 19.500 TL + KDV’dir. İngilizce hazırlık sınıflarının yıllık eğitim ücretleri bölüm fiyatları ile aynıdır. Ödeme koşulları, taksitlendirme, ek indirim olanakları ile ilgili ayrıntılı bilgilere, Üniversitenin internet sayfasından (aday.nisantasi.edu.tr) ulaşılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu