Yatay Geçişler

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 2018 2019 Bahar Merkezi Puanla Yatay Geçiş Başvuruları

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 2018 2019 Bahar Dönemi Merkezi Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

BAŞARI PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ

  2018-2019 BAHAR YARIYILI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

>>> Başvurular; istenen belgeler ile birlikte Meslek Yüksekokullarına şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Postada yaşanabilecek gecikme veya kayıplardan Üniversitemiz sorumlu değildir.

 

NOT:Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelik’in Ek Madde 1 (Merkezi Puana göre) kapsamında, Yükseköğretim Kurulunun Bahar Dönemi Başvurularına İlişkin Usul ve Esaslar’da yer alan “Yükseköğretim kurumlarının planlamaları noktasında zaaf oluşmaması için sadece bahar dönemi için Ek Madde 1 uyarınca öğrenci alınıp alınmayacağının üniversitelerin yetkili kurulları tarafından karara bağlanması” hükmü gereğince  2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında Ek Madde 1 (Merkezi Puana göre) yatay geçiş ile öğrenci alınmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close