Üni Kampüs

Nevşehir’de Üniversite Öğrencilerine Ödüllü Yarışma

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi , eğitim-öğretim gören öğrencilerine yönelik ödüllü etkinlik yarışması düzenliyor.

 

Öğrencilerin eğitim-öğretim yılı boyunca düzenlenecek her türlü sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerde daha aktif olarak rol almalarını ve katılmalarını teşvik etmek amacıyla ödüllü ‘Üniversite Etkinlik Yarışması’ düzenlendi.

 

Toplanan puanlar sonucu 2 öğrenciye yabancı dil kursu, 2 öğrenciye balon turu, 4 öğrenciye USET OTEL 2 gece konaklama, 2 öğrenciye Çanakkale turu, 3 öğrenciye 2 dönem üniversite yemekhanesinden yemek, 2 öğrenciye 1 dönem üniversite yemekhanesinden yemek ve sürpriz hediyeler verileceği açıklandı. 

 

 

 

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi Duyurusu : 

 

Ülkemizin ve bizlerin geleceği olan öğrencilerimizin, araştıran ve kendilerini geliştiren birer birey olmalarının yanı sıra kendi deneyim ve tecrübelerini ortaya koymalarına yönelik desteklerimiz devam ediyor. Bu kapsamda öğrencilerimizin, üniversitemizde 2017-2018 eğitim-öğretim yılı boyunca düzenlenecek her türlü sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerde daha aktif olarak rol almalarını ve katılmalarını teşvik etmek amacıyla ödüllü ‘Üniversite Etkinlik Yarışması’ başlattık.

15 Şubat 2018-29 Nisan 2018 tarihleri arasında üniversitemizde düzenlenecek olan seminer, panel ve sempozyumlara dinleyici ve katılımcı olarak iştirak eden, sinema, tiyatro, müze gezisine katılan ve kütüphanemizden yararlanan öğrencilerimiz topladıkları puan üzerinden ödüllendirilecek.

Etkinlik yarışmasına müracaat eden ve belirtilen tarihler arasında etkinliklere katılarak puan toplayan öğrencilerimizden; 2 öğrenciye yabancı dil kursu, 2 öğrenciye balon turu, 4 öğrenciye USET OTEL 2 gece konaklama, 2 öğrenciye Çanakkale turu, 3 öğrenciye 2 dönem üniversitemiz yemekhanesinden yemek, 2 öğrenciye 1 dönem üniversitemiz yemekhanesinden yemek ve sürpriz hediyeler verilecek.

 

‘Üniversitemiz Etkinlik Yarışması’na katılmak isteyen öğrencilerimiz https://sistem.nevsehir.edu.tr web adresi üzerinden müracaatlarını yaparak, https://bidb.nevsehir.edu.tr/tr/etkinlik-yarismasi?onizleme  adresinden yarışmaya dair detay bilgi edinebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close