Üni Kampüs

MZV 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitimleri Ön Başvuruları 2018

Mehmet Zorlu Vakfı tarafından 2016 yılında düzenlenmeye başlanmış olan “21. Yüzyıl Yetkinlikleri” temalı eğitim programı ile gençlerin, sadece akademik, teknik ve profesyonel bilgi ile değil aynı zamanda 21. yüzyılın gerektirdiği beceri ve yetkinlikler ile de donanmaları için destek veriliyor.

 

Program; ders ortamında eğitim, online destek, bitirme projesi, yaz dönemi stajı ve staj sonrası deneyim paylaşımı gibi aşamalardan oluşuyor. Program; “Kariyer Planlama”, “Yetkinlikler”, “Excel ile Modelleme” ve “Girişimcilik” gibi konuları içeriyor. Eğitim, özellikle yetkinliklerin geliştirilmesi için bireysel projeler ve grup projeleri gibi birçok uygulamaya da yer veriyor.

 

MZV 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitimleri bu yıl Ocak – Haziran ayları arasında üniversite öğrencileri, Mart – Haziran ayları arasında da lise öğrencileri için gerçekleştirilecektir. Eğitimler 7 dersten oluşmakta ve belirlenen hafta sonları gün boyunca sürmektedir. Ön başvuru yapan öğrencilere eğitim takvimleri açıklandığında bilgilendirme yapılacak ve başvuruda öncelik verilecektir.

 

 

 

Detaylı Bilgi ve Geçmiş Senelerden Dersler

Lise öğrencileri için hazırlanan ön başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Üniversite öğrencileri için hazırlanan ön başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak
Prof Dr Erhan Erkut Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close