Künye

 

 

Üni Kampüs ,Temmuz 2014’de Twitter üzerinden yayına başlamış bir Eğitim hesabıdır. O zamanki kullanıcı adı 2015Lys ile yolculuğa başlayıp bugün binlerce takipçisiyle Eğitimdeki güncel bilgileri takipçilerine iletir. Bunun daha düzenli şekilde olması için Aralık 2016 da unikampus.net ile yayın hayatına yeni bir soluk katmıştır.

 

 

 

 

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee


Fatih ERCAN
fatihercan@unikampus.net

 

 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Bilal Keser

bilalkeser@unikampus.net

 

 

 

Editörler / Editors

Muhammed Enes Şener

enessener@unikampus.net

 

Aysima Yılmaz

aysimayilmaz@unikampus.net

 

 

Haktan Yavaş

haktanyavas@unikampus.net

 

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

 

Ömer Faruk Bulut

omerfarukbulut@unikampus.net

 

 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Melik BORAN

 

Mali Müşavir / financial advisor
Recep BİLGİLİ

 

Reklam / Advertise
Yusuf KARADEMİR

reklam@unikampus.net

 

 

Adres : 
Erenler Mahallesi 2775 Sokak No:19

Merkez / Afyonkarahisar

 

 

YAZILIM
Jannah Tema

 


DOMAIN SERVİSİ

Natro

 

HOSTING SERVİSİ
Natro

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@unikampus.net)

 

 

Sistem Yönetimi
WordPress

 

 

Kullanım Şartları
© Copyrigth 2018 unikampus.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları unikampus.net’e aittir. unikampus.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar unikampus.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.unikampus.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. unikampus.net’te hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

 

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the unikampus.net. However, sometimes the unikampus.net uses third parties to process your information. unikampus.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the unikampus.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the unikampus.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the unikampus.net and its services. When you use unikampus.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the unikampus.net cookies section of our full Privacy Policy.

 

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close