Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi’nde eğitim öğretim ücretlidir. 2020-2021 eğitim öğretim yılında yerleşen öğrenciler için Diş Hekimliği   Fakültesi KDV dahil 75.600 TL, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Programı KDV dahil 34.560 TL,Avrupa Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi, Odyometri, Optisyenlik, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programları KDV dahil 16.200 TL; Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Diyaliz, Engelliler İçin Destek Programı, Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım ve Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programları KDV dahil 28.080 TL’dir. Tüm ikinci öğretim programlarımızda aynı ücretler geçerlidir. İsteğe bağlı hazırlık sınıfı, ödeme koşulları, taksitlendirme, ek burs-indirim olanakları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi internet sitemizden edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu