Tercih 2019

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Öğrenim Ücretleri YKS 2019

2019-YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı.

 

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesinde öğretim, ücrete tabidir. 2019 – 2020 eğitim-öğretim yılı ücreti Diş Hekimliği Fakültesi’nin %25 indirimli olarak 49.500 TL + %5 KDV, Psikoloji programının %75 indirimli olarak 16.500 TL + %5 KDV olarak belirlenmiştir. Diğer tüm lisans programlarının %75 indirimli ücreti 11.000 TL + %5 KDV’dir. İsteğe bağlı İngilizce hazırlık sınıflarının yıllık eğitim ücreti 15.000 TL + %5 KDV’dir.

Taksitlendirme, ödeme koşulları ve ek burs olanaklarına dair ayrıntılı bilgilere Üniversitenin internet sayfasından ulaşabilirsiniz. (www.kstu.edu.tr)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close