İzmir Tınaztepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre İzmir Tınaztepe Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

İzmir Tınaztepe Üniversitesi’nde eğitim ücretlidir. 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında öğretim ücretleri Tıp Fakültesinde 80.000(seksenbin) TL,   Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde; Hemşirelik Bölümü 25.000(yirmibeşbin) TL, Beslenme ve Diyetetik Bölümü 25.000(yirmibeşbin) TL, Ebelik Bölümü 25.000(yirmibeşbin) TL, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 2 yıl olması şartıyla %100 Burslu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda tüm programlar 20.000(yirmibin) TL’dir. Bu ücretlere KDV ilave edilecektir. Ayrıntılı bilgi için Üniversitenin www.tinaztepe.edu.tr adresinden ulaşabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.