İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesinin eğitim-öğretimi ücretlidir. 2020-2021 eğitim-öğretim yılı öğretim ücretleri; Tıp Fakültesi için 91.000 TL, Diş Hekimliği Fakültesi için 81.000 TL, Eczacılık Fakültesi için 71.000 TL, Sağlık Bilimleri Fakültesinin; Beslenme ve Diyetetik bölümü için 47.000 TL, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü için 44.000 TL, Hemşirelik bölümleri için 36.000 TL, Ergoterapi bölümü için 32.000 TL, Odyoloji 35.000 TL, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun tüm programları 27.000 TL’dir. Bu ücretlere %8 KDV dâhildir. Üniversitemizin sağlamış olduğu burs ve indirimler için ayrıntılı bilgiyi Üniversitenin web sitesinden edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.