İstanbul Galata Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre İstanbul Galata Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

İstanbul Galata Üniversitesi’nde eğitim-öğretim ücretlidir. 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’nda; Diş Hekimliği Fakültesinin öğretim ücreti 80.000 TL, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi’ne bağlı, Yönetim Bilişim Sistemleri, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümlerinin öğretim ücreti 40.000 TL, İletişim ve Tasarımı, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinin öğretim ücreti 30.000 TL, Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünün öğretim ücreti 49.000 TL, Psikoloji bölümünün öğretim ücreti 52.000 TL, Spor Bilimleri Fakültesinin öğretim ücreti 34.000 TL, Meslek Yüksekokulu’na bağlı programların öğretim ücreti 28.000 TL’dir. Hazırlık kayıt döneminde gelecek talebe bağlı olarak Yabancı Dil Hazırlık Öğretim ücreti kayıt yaptırdığı bölüm/programın kayıt ücreti kadardır. Bu ücretlere (% 8) KDV dâhildir. Burs ve indirimlerle ilgili detaylı bilgi İstanbul Galata Üniversitesi resmi web sitesi www.galata.edu.tr ’de bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu