Tanıtım Yazıları

İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu

Bir Yurtta Arayıp Bulabileceğiniz Her şey İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdunda!

Kızınız üniversiteyi kazandı. Öncesinde sevindiniz ama sonrasında içinizi bir endişe ve bir burukluk kapladı. Çünkü kazandığı üniversite İstanbul’da… Şehir dışında olsanız bile artık üzülmenize ve bu gibi konularda endişe duymanıza gerek yok zira şimdi İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu var.

 

 

İstanbul Avrupa yakasının Küçükçekmece gibi nezih semtinin merkezi lokasyonunda bulunan Kız Öğrenci Yurdu mükemmel lokasyonunun yanı sıra birçok üstün özelliğe daha sahip durumda. Örneğin yurt binasını incelediğimizde odalar; farklı ebatlarda isteğe göre tek kişi ya da 3 ya da 4 kişilik dizaynedilmiş. Ek olarak yataklar, çalışma ünitesi, gardırop,  şifonyer, kitaplık buzdolabı imkanları ise dört dörtlük ve yüksek konforda. Fiber internet, tv de bu imkanlara dahil.

 

Full Donanımlı Bir Yaşam Alanı Hayal Edin!

Ayrıca yurt binası içinde hiçbir yere gitmenize ihtiyaç bırakmayacak olan dilediğiniz an ders çalışabileceğiniz bir kütüphane ve etüd odası, spor yapabileceğiniz fitnes, plates, kardio çalışabileceğiniz bir spor salonu, şık bir restoran – kafeterya,  sağlık sorunları için bir revir bulunmakta. Aktivite odası ise satranç, masa tenisi, bilardo, konsol oyunları gibi donanımlara sahip…

 

En önemlisi de İstanbul’un en iyi kız öğrenci yurdu olarak anılan bu yurtta güvenlik sistemlerinin yüksek korumalı olması. İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdunda bina, 7/24 güvenlik sistemleri ile gözlemleniyor ve giriş çıkışlarda güvenlik elemanları daimi duruyor. Ayrıca kız öğrenciler binaya yüz tanıma sistemlerinin izniyle girebildiğinden içeri yabancı sinek bile girememekte.

 

 

Öğrenciler Temizlikle Vakit Harcamayacak

Tüm bunlara ek olarak deneyimli temizlik personeli her hafta düzenli olarak yurt binasında ve odalarda temizlik hizmeti vermekte. Kısacası ev sıcaklığına sahip bu yurtta otel konforu eşliğinde ikamet edebilir, lokasyon ve iç donanım açısından yüksek stantlardaki eğlence imkanlarından, ring hizmetlerinden, toplu taşıma araçlarına yakın mesafe özelliklerden yararlanarak kalabilirsiniz. Yine;  alışveriş merkezleri ve hava alanı da bu kız öğrenci yurdu çok yakın konumdadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close