İstanbul Atlas Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre İstanbul Atlas Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

İstanbul Atlas Üniversitesinde eğitim ücrete tabidir. 2020 – 2021 eğitim-öğretim yılında bir yıllık eğitim ücreti; Tıp Fakültesi için 90.741 TL, Diş  Hekimliği Fakültesi için 90.741 TL, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinin İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) Bölümleri için 44.445, Psikoloji Bölümü için 46.297 TL, Sağlık Bilimleri Fakültesinin Beslenme ve Diyetetik Bölümü için 46.297 TL, Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü için 55.556 TL, Ebelik Bölümü için 40.741 TL, ve Ergoterapi Bölümü için 37.038 TL, Hemşirelik Bölümü için 46.297 TL, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü için 44.445 TL’dir. Meslek Yüksekokulu’nun Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programları için 31.482 TL, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi, Diyaliz Programları için 27.778 TL, Optisyenlik Programı için 18.519 TL’dir. Zorunlu Hazırlık sınıfının bir yıllık eğitim ücreti 44.445 TL’dir. Bu ücretlere %8 KDV dahil değildir. Belirlenen oranlardaki tercih indirimleri ve diğer indirimler üniversitemizin web sayfasında www.atlas.edu.tr ilan edilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.