İKSV Kültür Sanat Kart Projesi 1.000 Yeni Öğrenci Arıyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ’nin gençlerin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmak amacıyla geçtiğimiz yıl başlattığı Kültür Sanat Kart projesi için 2018 yılı başvuruları 8 Ocak 14:00’da başlıyor. Başvurular arasından çekilişle belirlenecek 1000 üniversite öğrencisine, tüm yıl boyunca İKSV’nin düzenleyeceği etkinliklerde geçerli olacak 250 TL’lik İKSV Kültür Sanat Kart hediye edilecek. Öğrenimine Türkiye’de devam eden 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerin katılabileceği çekilişe son başvuru tarihi 28 Ocak 2018 17:00.

 

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, kuruluşunun 45. yılında, Öncü Sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle hayata geçirdiği İKSV Kültür Sanat Kart, Türkiye’de eğitim hayatını sürdüren üniversite öğrencilerinin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmayı amaçlamaktadır.

 

İKSV Kültür Sanat Kart tek seferde ya da birden fazla etkinlikte bilet almak için kullanılabilir. Kültür Sanat Kart ile her gösteri için, biri kart sahibi, ikincisi de yine bir öğrenci için alınması şartıyla, en fazla iki (2) adet bilet alınabilir.

 

Eczacıbaşı Topluluğu’nun süren desteğiyle önümüzdeki yıllarda da devam edecek İKSV Kültür Sanat Kart projesi, her yıl 1.000 öğrenciyi kültür-sanatla buluşturacak.

 

Başvuru Süreci

 

  • Başvurular yalnızca kultursanatkart.iksv.org adresinden ulaşılabilecek web sitesi üzerinden yapılır.
  • İKSV Kültür Sanat Kart çekilişi için başvuracak adayların Yüksek Öğrenim Kurumu’na bağlı bir üniversitede öğrenim görüyor olmaları gerekir.
  • Çekiliş kuralları uyarınca başvurduğunuz tarihte 18 yaşınıza basmış ve 25 yaşınızı doldurmamış olmanız gerekiyor. Yapılan başvuruların doğum günü ve başvuru tarihine göre inceleneceğini ve başvuru yaptığınız gündeki yaşınızın 18-25 arası olmaması durumunda başvurunuzun geçersiz sayılacağını önemle hatırlatırız.
  • İKSV, Biletix, İninal ve Eczacıbaşı Topluluğu kadrolu çalışanları ve birinci dereceden akrabaları başvuruda bulunamazlar.
  • Bir öğrenci aynı yıl için birden fazla kart alma hakkı kazanamaz.
  • Başvuru formu doldurulmadan önce bir soru cevaplanır, doğru yanıt verenler başvuru yapmaya hak kazanır. Soru, doğru yanıt verilene dek birden fazla kez cevaplanabilir.
  • Soruya doğru yanıt veren öğrenciler başvuru formunda istenilen bütün bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmakla yükümlüdür. Bilgilerin yanlış verilmesi ve/veya eksik doldurulması halinde başvurular geçersiz sayılır.
  • Çekiliş Sonuçları 2 Şubatta açıklanacak.

 

Reklam Filmleri : 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaylı Bilgi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu