Demiroğlu Bilim Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre Demiroğlu Bilim Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

Demiroğlu Bilim Üniversitesi’nde eğitim-öğretim ücrete tabidir. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı için belirlenen öğrenim ücretleri; Tıp Fakültesi için 114.045,00(yüzondörtbinkırkbeşlira)TL, Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji ile Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü için 47.319,00(kırkyedibinüçyüzondokuzlira)TL, Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik (Türkçe) programı için 35.485,00(otuzbeşbindörtyüzseksenbeşlira)TL, Hemşirelik (İngilizce) programı için 70.970,00(yetmişbindokuzyüzyetmişlira)TL, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümleri için 38.440,00(otuzsekizbindörtyüzkırklira)TL, Ebelik Bölümü için 29.477,00(yirmidokuzbindörtyüzyetmişyedilira)TL, Sağlık Yönetimi için 32.207,00 (otuzikibinikiyüzyedilira)TL, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Diyaliz, Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programları için (ikinci öğretim dahil) 21.015,00 (yirmibirbinonbeşlira)TL’dir. Bu ücretlere ayrıca KDV(% 8) eklenecektir. Ayrıntılı bilgiyi, Üniversitenin web sitesinden edininiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu