Eğitim

Değişen Eğitimde İnovatif Yaklaşımlarla “Eğitimde İnovasyon Zirvesi’18”

Bu yıl ikinci kez düzenlenen Eğitimde İnovasyon Zirvesi, 15 Aralık 2018 tarihinde İELEV Okulları Çekmeköy Yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

 

“Değişen Eğitimde İnovatif Yaklaşımlar” temalı organizasyon, paylaşacak çok şeyi olan eğitim profesyonellerini, akademisyenleri ve öğretmen adaylarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

 

Katılımcılar zirve süresince; STEM, Maker, Eğitimde Yapay Zekâ, Eğitimde Farklılaştırma, Eğitsel Veri Madenciliği, Artırılmış Gerçeklik, Öğrenme Analitiği, Eğitimde Oyunlaştırma, Okullarda Teknoloji Entegrasyonu, Yaratıcı Yazarlık, Eğitimde AR-GE ve Kodlama başlıkları altında paylaşımlarda bulunacaklar.

 

Vitamin Öğretmen’den Canlı Yayın

 

Eğitimde İnovasyon Zirvesi, İELEV Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. Erhan Erkut’un moderatörlüğünü üstlendiği, Prof. Dr. Cem Say, Dr. Ergün Akgün, Dr. Fatoş Karahasan ve Prof. Dr. Uğur Batı’nın konuşmacı olarak katıldığı panelle başlayacak.

 

Etkinliğe katılamayan öğretmenlerimiz, paneli Vitamin Öğretmen üzerinden canlı izleme fırsatı bulacaklar.

 

Detaylı program için tıklayınız.

 

Vitamin Öğretmen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close