Üni Fırsat

CEPTETEB Davet Kampanyası Migros Sanal Market İndirim Çeki

CEPTETEB , 3 arkadaşını CEPTETEB’li yapan müşterisine Migros Sanal Markette geçerli 100 TL altlimitsiz hediye çeki verecek. 

 

Davet Kodu : 1002254

 

CEPTETEB internet sitesinden yapılan açıklama göre işlemler 4 adımda özetlenmiş :

1-CEPTETEB İnternet Şubesi’ndeki veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndaki kampanya sayfasından sana özel <davet kodunu>kodunu al.

2-Aldığın davet kodunu hemen arkadaşlarınla paylaş, ne kadar çok kişiye gönderirsen o kadar hızlı hediye çekini al.

3-Arkadaşların da davet kodunu mutlaka CEPTETEB Başvurusu yaparken formun ilk adımındaki <davet kodun> alanına girsin.

4-Davet ettiğin arkadaşlarından en az 3 tanesi CEPTETEB’li olup hesapları açtıktan sonra 100 TL değerindeki hediye kodun cebine SMS ile gelsin.

 

Kampanya Detayları

  • Hediye çeki almaya hak kazanmak için en az 3 arkadaşını daha, kendi davet kodunla CEPTETEB’ li yapman gerekmektedir.
  • Davet kodunu CEPTETEB İnternet Şube’si veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş yaparak kampanyalar sayfasından alabilirsin.
  • CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan almış olduğun davet kodunu, CEPTETEB’li yapmak istediğin arkadaşlarınla paylaştıktan sonra, davet kodunu paylaştığın kişilerin başvuru formunu doldururken ilk adımdaki “davet kodu “alanına bu kodu girmeleri gerekmektedir.
  • Davet kodunla başvuru formu dolduranların belirtmiş olduğu adrese gidilip hesap kartı teslim edilip hesabı açıldığında arkadaşın CEPTETEB’li olacaktır.
  • Her edinimde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. En az 3 edinim tamamlandığında da sana Migros Sanal Market’te geçerli olan 100TL değerindeki hediye kodun SMS olarak göndereceğiz.
  • İndirim kodunu kullanabilmek için Migros Sanal Market web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kullanıcı girişi yapman gerekiyor.
  • Hediye çekin, alışverişinde 100 TL indirim sağlar. İndirimden faydalanabilmek için minimum 100 TL tutarında alışveriş sepeti oluşturulması gereklidir. Örneğin 105 TL’lik bir alışveriş sepeti oluşturup hediye kodunu kullandığında 100TL’si hediye kodundan karşılanacak, 5TL’si ise seçtiğin ödeme yöntemiyle senden tahsil edilecek.
  • Ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına indirim kodu girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirmeyi unutma. Aksi takdirde indirim kodu geçerli olmayacak 🙁
  • Hediye çekinin son kullanım tarihi 31 Temmuz 2019 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodu geçersiz olacak ve bir daha kullanılamayacaktır.
  • Migros Sanal Market Hediye Çeki hakkında detaylı bilgi için 444 10 44 no.’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
  • Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Davet Kodu : 1002254

 

https://www.cepteteb.com.tr/migros-sanal-market

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close