Tercih 2019

Biruni Üniversitesi Öğrenim Ücretleri YKS 2019

2019-YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı.

 

Biruni Üniversitesinin eğitim-öğretimi ücretlidir. 2019-2020 eğitim-öğretim yılı öğretim ücretleri; Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi Türkçe ve İngilizce programları için 86.111 TL, Eczacılık Fakültesi için 59.074 TL, Eğitim Fakültesinin; Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programı için 37.963 TL, Özel Eğitim Öğretmenliği ve İlköğretim Matematik Öğretmenliği programları için 40.741 TL, Okul Öncesi Öğretmenliği ve İngilizce Öğretmenliği programları için 44.444 TL, Sağlık Bilimleri Fakültesinin; Beslenme ve Diyetetik, Hemşirelik ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programı 44.444 TL, Dil ve Konuşma Terapisi programı için 51.851 TL, Çocuk Gelişimi, Ergoterapi, Sağlık Yönetimi ve Sosyal Hizmet programları için 27.778 TL, Ebelik ve Odyoloji programları için 37.037 TL, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesinin; Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) ve Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) programları için 24.074 TL, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı programı 42.593 TL, Bilgisayar Mühendisliği programı için 38.889 TL, Meslek Yüksekokulunun; Elektronorofizyoloji (ikinci öğretim dahil), İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Odyometri (ikinci öğretim dahil), Optisyenlik (ikinci öğretim dahil), Ortopedik Protez ve Ortez, Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Perfüzyon Teknikleri ve Podoloji programları için 22.222 TL, Acil Durum ve Afet Yönetimi, Ağız ve Diş Sağlığı (ikinci öğretim dahil), Biyomedikal Cihaz Teknolojileri, Çocuk Gelişimi, Diş Protez Teknolojisi, Diyaliz (ikinci öğretim dahil), İş ve Uğraşı Terapisi, Radyoterapi, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (ikinci öğretim dahil), Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (ikinci öğretim dahil) ve programları için 27.778 TL, Ameliyathane Hizmetleri (ikinci öğretim dahil), Anestezi (ikinci öğretim dahil), Fizyoterapi (ikinci öğretim dahil), İlk ve Acil Yardım (ikinci öğretim dahil) programları için 33.333 TL, Bilgisayar Programcılığı programı için 21.296 TL, İngilizce Hazırlık sınıfı 50.926 TL olup ÖSYM İndirimi ve tercih indirimleri geçerli olacaktır.

Bu ücretlere %8 KDV dâhil değildir.

Ayrıntılı bilgiyi Üniversitenin web sitesinden edininiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close