Beykoz Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre Beykoz Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

Beykoz Üniversitesi bir vakıf yükseköğretim kurumu olup öğrenim ücrete tabidir. 2020-2021 eğitim-öğrenim yılında; İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesine bağlı İşletme, İşletme (İngilizce), Lojistik Yönetimi (İngilizce), Uluslararası Ticaret ve Finansman programlarının öğrenim ücreti 30.000 TL., Sanat ve Tasarım Fakültesine bağlı Gastronomi ve Mutfak Sanatları, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı programlarının öğrenim ücreti 50.000 TL., Dijital Oyun Tasarımı programının öğrenim ücreti 40.000 TL., Çizgi Film ve Animasyon, Grafik Tasarımı, Radyo, Televizyon ve Sinema programlarının öğrenim ücreti 35.000 TL, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İletişim ve Tasarımı programlarının öğrenim ücreti 30.000 TL., Sosyal Bilimler Fakültesine bağlı Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) programının öğrenim ücreti 30.000 TL., Psikoloji programının öğrenim ücreti 60.000 TL., Mühendislik ve Mimarlık Fakültesine bağlı Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce), Yazılım Mühendisliği programlarının öğrenim ücreti 40.000 TL., İşletme Mühendisliği (İngilizce), Mimarlık programlarının öğrenim ücreti 35.000 TL., Sivil Havacılık Yüksekokuluna bağlı Havacılık Yönetimi (İngilizce) programının öğrenim ücreti 40.000 TL., Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokuluna bağlı Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce) programlarının öğrenim ücreti 35.000 TL., Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programının öğrenim ücreti 30.000 TL., Deniz ve Liman İşletmeciliği, Dış Ticaret, Lojistik programlarının öğrenim ücreti 25.000 TL., Raylı Sistemler İşletmeciliği programının öğrenim ücreti 20.000 TL., Lojistik (Uzaktan Eğitim), Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim) programlarının öğrenim ücreti 15.000 TL., Meslek Yüksekokuluna bağlı Aşçılık programının öğrenim ücreti 40.000 TL., Ameliyathane Hizmetleri, Fizyoterapi, İç Mekan Tasarımı, İlk ve Acil Yardım, Odyometri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programlarının öğrenim ücreti 35.000 TL., Ağız ve Diş Sağlığı, Bilişim Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Diyaliz programlarının öğrenim ücreti 30.000 TL., İş Sağlığı ve Güvenliği, Optisyenlik programlarının öğrenim ücreti 25.000 TL.’dir. Türkçe programlara yerleştirilen ve isteğe bağlı İngilizce hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenciler için İngilizce hazırlık öğretimi ücreti 14.000 TL’dir. Tüm ücretlere %8 KDV dâhildir. (Ayrıntılı bilgi için http://www.beykoz.edu.tr)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu