Eğitim

Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Ortaöğrenim Burs Sonuçları Açıklandı 2017-2018

Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) Ortaöğretim Burs sonuçları açıklandı. Yükseköğrenim burs sonuçlarının ise Aralık Sonu – Ocak başı gibi açıklanması bekleniyor. 

 

Konuyla ilgili VGM açıklaması şöyle :

 

2017-2018 eğitim dönemi ortaöğrenim burs başvuru değerlendirmeleri tamamlanarak sonuçlar açıklanmıştır. Burs almaya hak kazanan öğrencilerimize bursları işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ekim 2017 ayından itibaren geriye dönük olarak ödenecektir.

 

2017-2018 EĞİTİM DÖNEMİ ORTAÖĞRENM BURS BAŞVURU SONUÇLARI için tıklayınız…

 

2017-2018 yükseköğrenim burs başvuru değerlendirmeleri ise halen devam etmektedir. Gerek yükseköğrenim gerekse yabancı uyruklu öğrenci burslarının değerlendirmeleri mümkün olan en kısa sürede tamamlanarak yine bu sayfada duyurulacak ve sonuçlar sorguya açılacaktır.

Yükseköğrenim öğrencilerimizin değerlendirme sürecinde “Bölge Müdürlüklerimizce istenmesi halinde SOYBİS İzin Formunu eksiksiz olarak doldurarak imzalı bir şekilde ilgili Bölge Müdürlüğümüze elden teslim etmeleri veya posta ile göndermeleri gerekmektedir. SOYBİS İzin Formları öğrencinin kendisi ve kendisine bakmakla yükümlü olan kişiler ile 18 yaşından büyük kardeşleri tarafından doldurulmalıdır.”
SOYBİS İzin Formuna buradan erişebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close