Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi nin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti Lefkoşa’da eğitim-öğretim vermekte olup, eğitim-öğretim ücrete tabidir. 2020-2021 Akademik Yılında burssuz/indirimsiz yıllık eğitim-öğretim ücretleri: Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi ile İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimleri Fakültesi için 24,000 TL’dir. İngilizce Hazırlık Okulu eğitim ücreti 24,000 TL’dir. İngilizce Hazırlık Okulu ders kitapları Üniversite tarafından sağlanır ve ek ücrete tabidir. Belirtilen tüm ücretlere %5 KDV dahildir. Sosyal Aktivite Fonu olan yıllık 850 TL dahil değildir. Ayrıntılı bilgiyi Üniversitenin web sitesinden (baucyprus.edu.tr) edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu