Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi Eğitim Ücretleri

ÖSYM’nin yayımladığı Tercih Kılavuzunda Vakıf Üniversitelerinin ücretlerine de yer verildi. Kılavuzda yer alan metine göre Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesinin eğitim ücretleri şöyledir :

( Tercihlerinizi oluştururken üniversitenin web adresinden ücret bilgisini teyit ediniz. Tercih sırasına göre burslar veya farklı indirimler mevcut olabilir. )

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi (ARUCAD) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Girne kentinde eğitim öğretim vermektedir. Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi’nde öğretim ücrete tabidir. 2020-2021 Akademik yılında uygulanacak yıllık ücretler; Sanat Fakültesi 39.000TL, Tasarım Fakültesi 39.000TL, İletişim Fakültesi 39.000TL, İngilizce Hazırlık Okulu 39.000TL’dir. Bu ücretlere % 5 KDV dahil değildir. Yerleşen tüm öğrencilerin yılda bir kez güz döneminde ödenen 3000TL kayıt (% 5 KDV dahil) ücretini ödemesi gerekmektedir. Programlar, burslar, konaklama imkanları ve diğer detaylar için üniversitemiz web sitesinden (www.arucad.edu.tr) bilgi alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu