Diğer

Amerikan Robert Koleji Kayıt Bilgileri – MEB LGS 2018

I. Ön Kayıt Dönemi Bilgileri

Hazırlık Kontenjanı:  Kız: 97   Erkek: 97

Taban Puanı:   Kız: 450,00   Erkek: 450,00

Ön-Kayıt Başvurusu:
I. Ön Kayıt 27 Haziran Çarşamba – 1 Temmuz Pazar günü ve tarihleri arasında, online olarak yapılmaktadır. Yukarıda ilan edilmiş olan taban puanı ve üstünü almış olan aday öğrencilerin başvuruları kabul edilecektir.  Ön başvuru sistemi 1 Temmuz Pazar günü, saat 17.00’de kapanacaktır. Ön kayıt başvurusu, sadece yapıldığı kayıt dönemi için geçerlidir.

Ön kayıt yapmak için tıklayınız. 

Özel Amerikan Robert Lisesi Kayıt Takvimi için tıklayınız.

Özel Amerikan Robert Lisesi Ön Kayıt ve Kesin Kayıt Kılavuzu için tıklayınız.


Mali Yardım Başvurusu:
Mali yardım başvuruları, 27-29 Haziran 2018 tarihleri arasında alınacaktır, başvurular 29 Hazıran saat 12.00’de bitecektir. Mali yardım başvurusu aşağıda verilen linkten online olarak yapılacaktır. Online olarak doldurduğunuz formun çıktısını alıp imzalayarak, mali yardım için istenen belgelerle birlikte okul adresine elden veya kargo/kurye ile (Yasemin Özdemir adına) gönderilecektir. İstanbul dışından müracaat edecek olan aileler, kargonun yetişmemesi durumda, okulun rcbursbasvuru@robcol.k12.tr mail adresine istenilen belgeleri ekleyerek gönderebilirler. Sadece İstanbul dışında ikamet eden velilerin e-posta ile belgeleri kabul edilecektir. İmzasız, eksik belgeli ve 29 Haziran 2018, saat 12.00’ye kadar elimize ulaşmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Mali yardım başvurusu yapmış olmak ön kayıt yerine geçmemektedir, ön kayıt yaptırmayan öğrencilerin mali yardım başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Mali yardım başvurusu için tıklayınız.

Okul Tanıtım Toplantısı:
30 Haziran Cumartesi günü, saat 10.00 ve 15.00 saatlerinde iki ayrı oturum olarak Okul Tanıtım Toplantısı yapılacaktır. Toplantıyla ilgili bilgiler, Kayıt Kılavuzu’nda bulunmaktadır. Tanıtım toplantılarına ilan edilen taban puan ve üstünde olan öğrenci ve veli adayları katılacaktır. Toplantıya katılmak isteyenler ön kayıt yaptıktan sonra, ayrıca 29 Haziran, saat 13.00’e kadar online olarak toplantıya katılım başvurusu yapacaklardır. Katılım sayısı sınırlıdır.

Tanıtım toplantısına katılmak için tıklayınız.

ÖNEMLİ BİLGİ; 
Tanıtım toplantısına katılım için öğrencinin Sınav Sonuç Belgesi ve öğrenci ile velilerin kimliklerinin yanlarında olması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.

Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz

www.unikampus.net

 

Close