LGS Yüzdelik Dilimler

2019 Trabzon Liseleri Yüzdelik Dilimleri Taban Puanları ve Kontenjanları

Bu yazımızdaki yüzdelik dilimler başta olmak üzere diğer veriler 25 Haziran 2019’da Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayımladığı verilerden derlenmiştir.

Bu yıl bir liseye yerleşmek için LGS’ye giren öğrencilerin bu yüzdelik dilimleri göz önünde bulundurması gerekmektedir. Tercihinizi puana göre değil yüzdelik dilime dikkat ederek yapmalısınız.

(Tabloyu mobil sürümde sağa-sola kaydırarak veya ekranı döndürerek daha rahat inceleyebilirsiniz.)

(*) Bu alanı tercih edecek öğrencilerin merkezi yerleştirmeden sonra yapılacak olan mülakat sınavında da başarılı olmaları gerekmektedir.
(**) Merkezi Sınav Puanıyla ilk kez öğrenci alınacaktır.

Liselerin 2019 Taban Puanları

İL ADIİLÇE ADIOKUL ADI2018 YILI
EN YÜKSEK YÜZDELİK DİLİM
2018 YILI
EN DÜŞÜK YÜZDELİK DİLİM
KONTENJANIYABANCI DİLİÖĞRETİM SÜRESİÖĞRETİM ŞEKLİOKUL TÜRÜALAN ADIPANSİYON DURUMU
TRABZONAKÇAABATAkçaabat Fen Lisesi1,232,990İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Kız/Erkek)
TRABZONAKÇAABATAkçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi11,0357,2230İngilizce4 yılKız/ErkekAnadolu Teknik ProgramıTESİSAT TEKNOLOJİSİ VE İKLİMLENDİRME ALANIPansiyon Yok
TRABZONBEŞİKDÜZÜBeşikdüzü İMKB Fen Lisesi2,864,6190İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Kız/Erkek)
TRABZONOFSolaklı Fen Lisesi2,088,7490İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Kız/Erkek)
TRABZONORTAHİSARDursun Ali Kurt Anadolu İmam Hatip Lisesi1,369,6190İngilizce4 yılKız/ErkekAnadolu İmam Hatip LisesiFEN VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMIPansiyon Yok
TRABZONORTAHİSARİMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(**)(**)30İngilizce4 yılKızAnadolu Meslek ProgramıÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALANIPansiyon Yok
TRABZONORTAHİSARKanuni Anadolu Lisesi(**)(**)180İngilizce4 yılKız/ErkekAnadolu LisesiPansiyon Yok
TRABZONORTAHİSARMahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi0,095,3590İngilizce4 yılKız/ErkekAnadolu İmam Hatip LisesiFEN VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMIPansiyon (Kız/Erkek)
TRABZONORTAHİSARTrabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi5,4215,2430ArapçaHazırlık + 4 yılKızAnadolu İmam Hatip LisesiFEN VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMIPansiyon (Kız)
TRABZONORTAHİSARTrabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi4,3714,3160İngilizce4 yılKızAnadolu İmam Hatip LisesiFEN VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMIPansiyon (Kız)
TRABZONORTAHİSARTrabzon Merkez Fen Lisesi0,131,21120İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Kız/Erkek)
TRABZONORTAHİSARTrabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi9,8528,1630İngilizce4 yılKız/ErkekAnadolu Teknik ProgramıENDÜSTRİYEL OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ ALANIPansiyon Yok
TRABZONORTAHİSARTrabzon Sosyal Bilimler Lisesi2,369,3790İngilizceHazırlık + 4 yılKız/ErkekSosyal Bilimler LisesiPansiyon (Kız/Erkek)
TRABZONVAKFIKEBİRVakfıkebir Fen Lisesi2,226,8690İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon Yok
TRABZONYOMRATrabzon Yomra Fen Lisesi0,812,1690İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Kız/Erkek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close