LGS Yüzdelik Dilimler

2019 Isparta Liseleri Yüzdelik Dilimleri Taban Puanları ve Kontenjanları

Bu yazımızdaki yüzdelik dilimler başta olmak üzere diğer veriler 25 Haziran 2019’da Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayımladığı verilerden derlenmiştir.

Bu yıl bir liseye yerleşmek için LGS’ye giren öğrencilerin bu yüzdelik dilimleri göz önünde bulundurması gerekmektedir. Tercihinizi puana göre değil yüzdelik dilime dikkat ederek yapmalısınız.

(Tabloyu mobil sürümde sağa-sola kaydırarak veya ekranı döndürerek daha rahat inceleyebilirsiniz.)

(*) Bu alanı tercih edecek öğrencilerin merkezi yerleştirmeden sonra yapılacak olan mülakat sınavında da başarılı olmaları gerekmektedir.
(**) Merkezi Sınav Puanıyla ilk kez öğrenci alınacaktır.

Liselerin 2019 Taban Puanları

İL ADIİLÇE ADIOKUL ADI2018 YILI
EN YÜKSEK YÜZDELİK DİLİM
2018 YILI
EN DÜŞÜK YÜZDELİK DİLİM
KONTENJANIYABANCI DİLİÖĞRETİM SÜRESİÖĞRETİM ŞEKLİOKUL TÜRÜALAN ADIPANSİYON DURUMU
ISPARTAGÖNENGönen Fen Lisesi2,14,3890İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Erkek)
ISPARTAMERKEZGül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi17,4432,4130İngilizce4 yılKızAnadolu Teknik ProgramıBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANIPansiyon (Kız)
ISPARTAMERKEZIsparta Gazi Sosyal Bilimler Lisesi2,512,7690İngilizceHazırlık + 4 yılKız/ErkekSosyal Bilimler LisesiPansiyon (Kız)
ISPARTAMERKEZIsparta Süleyman Demirel Fen Lisesi0,222,09120İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Erkek)
ISPARTAMERKEZIşıkkent Anadolu İmam Hatip Lisesi2,9419,8390İngilizce4 yılErkekAnadolu İmam Hatip LisesiFEN VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMIPansiyon (Erkek)
ISPARTAMERKEZŞehit Ahmet Hilmi Yiğit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi9,2737,9230İngilizce4 yılKız/ErkekAnadolu Teknik ProgramıELEKTRİK- ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANIPansiyon Yok
ISPARTAMERKEZŞehit Tevhit Akkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi2,2417,6890İngilizce4 yılKızAnadolu İmam Hatip LisesiFEN VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMIPansiyon (Kız)
ISPARTAMERKEZTOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(**)(**)30İngilizce4 yılKız/ErkekAnadolu Meslek ProgramıİTFAİYECİLİK VE YANGIN GÜVENLİĞİ ALANIPansiyon Yok
ISPARTAŞARKIKARAAĞAÇŞarkikaraağaç Fen Lisesi1,912,4890İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Kız)
ISPARTAYALVAÇYalvaç Fen Lisesi0,778,3990İngilizce4 yılKız/ErkekFen LisesiFEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)Pansiyon (Kız/Erkek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unikampus.net
Reklam Engelleyici Tespit Edildi

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur.
Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz.
İyi Çalışmalar Dileriz
unikampus.net

Close