YKS Tüm Dersler YouTube Kanalları

YKS için YouTube’da videolar yayınlayan kanalları sizler için derledik :

 

Hocalara Geldik : 500 bini aşkın abonesiyle Vural hoca önderliğindeki Hocalara Geldik kanalında YKS Matematik, Türkçe , Edebiyat , Geometri , Fizik, Kimya , Biyoloji , Tarih , Coğrafya  konu anlatımı – soru çözümü bulabilirsiniz. Sınava doğru yayınladıkları 101 soru serileri büyük ilgi görürken bu yıl soru bankalarını satışa çıkarmışlardır. Ayrıca kanalda Rehberlik – Bölüm ve Üniversite tanıtımlarını bulabilirsiniz.

 

 

Hocalara Geldik YouTube Kanalı

 

 

 

 

Tonguç Akademi : 1 milyon 400 bini aşkın abonesiyle Eğitim sektöründeki en çok abonesi bulunan kanal olan Tonguç Akademi , dersleri daha ilgi çekici kılıp konuların özünü vermesiyle bilinen bir kanaldır . YKS ‘ye yönelik neredeyse Tüm Derslerin videolarını bulabileceğiniz kanalda 2-3 saate varabilen Hızlı tekrar videoları da mevcut. Kendi internet sitelerinden Akıl haritaları,cep kitap gibi birçok ürünü satışa çıkarmışlardır.

 

 

 

Tonguç Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

Teknofem : 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra terör örgütü FETÖ’den alınıp devletin denetimine giren Fem Yayıncılığa ait olan kanalda YGS-LYS’ye yönelik Tüm Dersler Konu Anlatımı – Soru Çözümlerini bulabilirsiniz. Videoların 2-3 sene önceden çekildiğinden eski müfredattan içerikleri barındırdığını unutmayınız.

 

 

Teknofem YouTube Kanalı

 

 

 

 

Öğreten Olsa : 17 bini aşkın abonesi bulunan Öğreten Olsa kanalında YKS-KPSS’ye yönelik birçok derse ait videoları bulabilirsiniz. Ayrıca kanalda Rehberlik videolarını bulabilirsiniz.

 

 

Öğreten Olsa YouTube Kanalı

 

 

 

 

Farklı Ders : 70 bin aboneden fazla abonesi bulunan kanalda YKS’ye birçok dersin Konu Anlatımları- Soru Çözümleri videolarını bulabilirsiniz. Ayrıca rehberlik videoları da bulunmaktadır.

 

 

Farklı Ders YouTube Kanalı

 

 

 

 

 

Küresel Online : 8 binden abonesi bulunan kanalda YKS-TEOG videoları bulunduğu gibi karikatür,grafiti,rehberlik,deney videoları da bulunmaktadır.

 

Küresel Online YouTube Kanalı

 

 

 

 

Lal-e Ders : Her ders için farklı kanalı bulunan Lal-e Ders YouTube kanallarında birçok derse ait konu anlatımı-soru çözümü videoları bulabilir. Çıkmış soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.

 

 

Lal e-Ders YouTube Kanalları

 

 

 

 

Khan Academy Türkçe : 100 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS içeriklerine ulaşabileceğiniz gibi diğer birçok içeriğe Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Khan Academy Türkçe YouTube Kanalı

 

 

Görüntülü Akademi : 65 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS-TEOG-KPSS gibi birçok ders videolarına ulaşabilirsiniz.Ayrıca dil eğitim videoları ve rehberlik videoları da bulunmaktadır.

 

 

Görüntülü Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

 

Atlas Akademi : 70 bini aşkın abonesi bulunan kanalda YKS-TEOG-KPSS’ye yönelik ders videoları paylaşılmaktadır.

 

 

Atlas Akademi YouTube Kanalı

 

 

 

Cevap Kurdu : 9 binden fazla abonesi bulunan kanalda YKS Fizik,Matematik,Geometri,Kimya videolarını bulabilirsiniz.

 

 

Cevap Kurdu YouTube Kanalı

 

 

 

YKS Türkçe-Edebiyat YouTube Kanalları

 

 

YKS Matematik Geometri YouTube Kanalları

 

 

YKS Fizik-Kimya-Biyoloji YouTube Kanalları

 

 

YKS Tarih-Coğrafya-Felsefe-Dil YouTube Kanalları

 

 

YKS Rehberlik YouTube Kanalları